SimCity přes origin

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

SimCity přes origin

Příspěvekod HráčSteve » 29 bře 2014, 17:47

Mám hru SimCity (2013) + DLC: Města Budoucnosti přes origin. Ale nemám k tomu ostatní DLC, dá se k tomu nějak stáhnout z netu?
Taky jsem viděl na internetu celou hru se všemi DLC, můžu si stáhnout a bude mi to pak fungovat, když mám originál hru přes origin. Díky
Uživatelský avatar
HráčSteve
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2013, 10:28
Simoleony: 434
Jméno na Originu: HracSteve



Re: SimCity přes origin

Příspěvekod Peter97 » 29 bře 2014, 18:03

HráčSteve píše:Mám hru SimCity (2013) + DLC: Města Budoucnosti přes origin. Ale nemám k tomu ostatní DLC, dá se k tomu nějak stáhnout z netu?
Taky jsem viděl na internetu celou hru se všemi DLC, můžu si stáhnout a bude mi to pak fungovat, když mám originál hru přes origin. Díky

fungovat to moze, ale co to spravi s hrou? len aby ti nejako nedali "ban" na simcity, lebo podla mna si to hra overuje pri spusteni :)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: SimCity přes origin

Příspěvekod nirasa » 30 bře 2014, 13:52

HráčSteve píše:Mám hru SimCity (2013) + DLC: Města Budoucnosti přes origin. Ale nemám k tomu ostatní DLC, dá se k tomu nějak stáhnout z netu?
Taky jsem viděl na internetu celou hru se všemi DLC, můžu si stáhnout a bude mi to pak fungovat, když mám originál hru přes origin. Díky

Dají se stáhnout z webu Originu přímo od EA např. NisanLeaf nebo Pojišťovna, ale i další. Tyhle jsou zdarma, ale anglické, francouzské a německé město je za peníze. Taky Zábavní park je za peníze.

Začaly vycházet některé pluginy vyrobené komunitou např. na webu SimTropolis pod nabídkou ST/Exchange/Simcity 2013. Ty ověřuje komunita a pokud je jakýkoli problém, okamžitě se ozve tvůrci přímo pod článkem v diskuzi nebo autorovi v e-mailu a on vše velmi rychle napraví (daleko rychleji než EA ;-) ) Problémy se ale vyskytují velmi velmi velmi sporadicky.

Já osobně žádné problémy se staženými pluginy nemám a to mám nainstalovanou větší polovinu. Mluvím o SC5. Mnoho z nich funguje v online i offline modu. Je ale fakt, že si musíš pečlivě přečíst přiložené readme a řídit se podle něj.

"Ban" ti na hru EA určitě nedá. Dokonce vyzývali komunitu, aby byla tak aktivní ve vymýšlení pluginů, jak je dodnes u SC4 a dávali je zdarma. U téhle 10 let staré hry vychází skoro každý den nějaký nový plugin.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa


Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků