Momentální situace

Všechna oznámení ohledně fóra

Momentální situace

Příspěvekod notforfloo » 05 bře 2014, 14:38

Zdravím všechny příznivce SimCity a našeho fóra!

Je mi docela líto, když koukám poslední dny na fórum, jak to tu upadá a to doslova. Soutěž o Lunapark skončila a jakoby se dále nic nedělo.
Samozřejmě, že je to na adminech, aby zajistili zajímavé čtení (informace), ale poslední 3týdny jsem byl více než zaměstnán vzděláváním, které jsem dnes úspěšně zakončil certifikátem. (Není to žádná sláva, ale jsem opět o něco chytřejší :) )

No jinak k věci: na zkoušku byl zveřejněný příspěvek na facebooku pro fanoušky (67 lidí), zda by chtěl někdo opět soutěžit .. Nikdo se, ale neozval a divné je to o to víc, že by se mělo soutěžit rovnou o samotnou hru SimCity! :shock:

No, tak to zveřejníme i tu a uvidíme, kolik máme pravidelných uživatelů, které stále SimCity zajímá 8-)

Chtěli by jste ještě soutěžit? :mrgreen:
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo



Re: Momentální situace

Příspěvekod Siegraine » 05 bře 2014, 15:33

Mne výhra nezajíma. chci si zahrát. A tohle mne alespoň prinutí :)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Momentální situace

Příspěvekod Craftmanek » 06 bře 2014, 07:13

No, pěkná výhra, snad to někoho přiláká, a soutěže se taky zůčatním ale ne abych vyhrál ale abych si zahrál. Ještě řeknu kamarádům že se tu soutěží o Simcity
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Momentální situace

Příspěvekod Kolousek001 » 17 bře 2014, 12:49

Problém je asi v tom že lidi forum buď vůbec neznaj a nebo na něj hlavně nemají potřebu chodit, pokud třeba nepotřebujou poradit, ikdyž koukám že i tahle sekce na fóru je mrtvá. Což se divím...

Problém je i samotná hra já už jí pár měsíců nezapnul protože po prvotním nadšení přišel ten příšernej stereotyp a celkem nuda. Zvlášť z malejch měst, kdy mě osobně prostě dorazilo že si hraju mapku kde sou hodně hory a tak a postavím tam pár budov a konec ... Navíc mě taky otrávila příšerná doprava která hru uplně zkazila a dodělala mi pár hezkejch měst a to že se už dobu čeká na nějakej patch to je taky věc jiná :)
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53


Zpět na Oznámení

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron