SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Zde se budou objevovat aktualizace ať už chystané nebo zveřejněné

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Jozef_Lukac » 23 pro 2013, 08:23

Kolousek001 píše:Města budoucnosti sou podle mě kravina která jen kazí hru jako takovou která je moc hezká, ale to je věc názoru :D TO že je to naprosto předražený už je jiná věc.

Jinak jediný co by měli řešit a z čeho je mi na zvracení tak je doprava ve městě :) ... Ať dělám co dělám zezačátku je to možná fajn ale jak se dostanu nad 100 000 obyvatel tak je prostě hotovo a město se mi totálně ucpe. A to mám ted ve městě kvůli turismu každej druh dopravy včetně letiště, autobusy, tramvaje. Křižovatky mám co nejdál od sebe a prakticky samý téčka. Ale nic prostě nepomůže. Aut jezdí po městě snad milion víc než má celej region obyvatel :D Podle mě je to pěná kravina celý a měli by to nějak pořešit, protože koho to baví hrát když si udělá krásný město ale celou hru mu zprasí nedomyšlená doprava.

Ak to zle vymyslíš, tak možeš mať problemy s dopravou už pri 20tis, mám to vyskúšané :D Ja momentalne len zalozim mesto, pohram sa tam a zmazem region, lebo vzdy cosi zmrvim. Uz teraz zacinam mat chut si postaviť mestečko pre design a nie hrat na popku. Zatial moj max bolo 580 tis obyvatelov.
Nemusis mat problem s dopravou pri 100 tis. Ak mesto prezonujes tak to tiez pomoze.
Videonávody na stavby miest v SimCity 5. Pozor, pri zhliadnutí týchto videí Vám môže spadnúť sánka. Len na vlastné riziko. :)
Uživatelský avatar
Jozef_Lukac
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 pro 2013, 16:49
Simoleony: 57



Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Kolousek001 » 23 pro 2013, 11:37

No já ho nestaví na populaci, zezačátku sem měl problém se dostat přes 20 000 nebo kolik je potřeba abych moh vůbec rozšířit magistrát a to byla doprava v pohodě, ale pak mi to začlo řvát že mám nedostatek dělníků , kritická nezaměstnanost, tak sem přistavěl trochu zón a najednou 100 000 a hotovo. Nechápu jak někdo může mít město z milionem dyt tam musí bejt ty silnice snad ucpaný nonstop když si to vemu logicky to snad ani nejde udělat, Jelikož ta doprava je tak "debi****" až to není možný.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Siegraine » 23 pro 2013, 13:12

Samozrejme, že doprava je chybná...Je tam niekoľko vecí, ktoré by trebalo dať do poriadku, ale osobne si nemyslím, že je to až také hrozné ako opisuješ :)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Předchozí

Zpět na Aktualizace

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron