Stránka 1 z 77

O hře (hlavní téma)

PříspěvekNapsal: 21 led 2014, 20:12
od notforfloo
Obrázek
Vývojáři: Maxis, The Sims Studio
Engine: Renderware
Platformy: Mac OS X, Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3, iOS, Nintendo DS, Wii, Windows Phone, Android
Módy: singleplayer


Ve hře ovládáte svého Simíka (virtuální postavu) a celou jeho rodinu od jeho narození až do smrti. Postavíte mu dům, posíláte ho do práce, můžete ho oženit a mít děti. Již vyšly hry The Sims a The Sims 2, ke kterým vyšlo mnoho datadisků. Sérii The Sims má na starost studio Maxis, které spadá pod společnost Electronic Arts. Na tento díl čekalo velmi mnoho nedočkavých fanoušků.

Nové sousedství Sunset Valley (základní město) je živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní. Po městě se bude možné pohybovat pěšky, autem či na kole.
Aspektem hry The Sims 3, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby Simů. Hráč již v podstatě není ničím omezen a své Simy si tvoří zcela podle svých představ - natvarovat si obličej, nastavit oblečení a dokonce i změnit povahu či životní sen. V módu stavění lze nábytek umisťovat kamkoliv v jakémkoliv úhlu a hráč již není omezován čtvercovou sítí. Objekty lze natáčet i úhlopříčně. Stejně jako při tvorbě oblečení lze měnit povrchy a barvy nábytku.

Obrázek