Soutěž o DLC Lunapark

Veškeré soutěže na fóru

Moderátor: Strictoaster

Budete se účastnit soutěže č.2?

Rozhodně ano!
12
57%
Podle toho jak bude čas
7
33%
Záleží jaká bude výhra
1
5%
Nemám chuť soutěžit
1
5%
Rozhodně ne!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 21

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Craftmanek » 13 úno 2014, 07:39

Strictoaster píše:Arcologie je tam zamerne aby pri zlom rozlozeni pracovnych sil mesto este zhorsila koli návalom dopravy, inak by ti mala iba pomoct. Ak bude mat niekto aj velke mesto, zase ho zadrzia zdroje ako voda a elektrina. Univerzita je tam koli vzdelaniu a trošku aj zhoršovaniu rozpočtu mesta. Pokial nezačneš zarabať na meste ako ja na daniach spraviš ju rychlejšie. Ísť smerom výroby procesorov je rýchlejšia cesta, aspon ja mám taký dojem. Každý sa Arcologii bojí a ja tiež ale chcem jej dať šancu.

Arcologie je tam prostě k ničemu, proč zrovna arcologii, proč by nemohly být všechny velká díla a proč zrovna univerzita, proč by k té univerzetě nemohla být i vyšší odborná
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek



Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Strictoaster » 13 úno 2014, 09:04

Ber to ako výzvu čo sa týka arcologie. Určite ju nezvykneš stavať, tak ako všetci. :D
Ako ti to mám vysvetliť. Skúsim to inak.
Ak by tam nebola Arcologia nemali by šancu hrať ludia, ktory nie su v hre tak zdatný, lebo ak vieš ako upratať cesty v obyčajnom meste postavíš 400k mesto a s tým pôjdeš do súťaže.
Tým že budeš musieť mať funkčú arcologiu, tak tá ťa bude brzdiť kôli vode. Univerzitu som tam dal kôli tomu aby si mal trošku zvýšený rozpočet mesta a na druhej strane ak ju budeš mať môžeš si vyvinúť pokročilé atómové reaktory, ktoré sú lacnejšie ako tie obyčajné a tým pádom aj trochu ušetríš miesto. Miesto 4-roch 200MW blokov ti bude stačiť jeden 800W.

V podmienkach nie je napísané že nesmieš mať aj odborné školy. Len to že máš mať univerzitu a že technická úroveň vzdelania má byť 2. (Neodvážil som sa napísať do podmienok že nesmú byť iné školy ako univerzita, lebo som si nebol istý či je možné ňou dosiahnuť 2 tech. stupeň, ale mám dojem že ano)

Čo sa týka kladného rozpočtu tiež nie je povedané či aj hodinový rozpočet má byť kladný, alebo len mesačný. Čakal som že debata pred súťažou bude o tomto a že to niekto napadne aby sa to upresnilo.
Takže viac menej podľa tohto je tvoja vec či budeš stavať výrobne televízorov, aby tvoje mesto zarábalo, alebo si spravíš kasína a budeš hrať na hodinovky.

Takže keď to takto zoberieš ako to tu je napísané, je to jednoduchá súťaž.
Ak bude nejaká ďaľšia tak vymyslím čosi také, aby ti táto súťaž pripadala ako prechádzka ružovým sadom. :D
Uživatelský avatar
Strictoaster
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 29 led 2014, 08:44
Simoleony: 36
Jméno na Originu: jozef_lukac

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Craftmanek » 13 úno 2014, 13:46

Strictoaster píše:Ber to ako výzvu čo sa týka arcologie. Určite ju nezvykneš stavať, tak ako všetci. :D
Ako ti to mám vysvetliť. Skúsim to inak.
Ak by tam nebola Arcologia nemali by šancu hrať ludia, ktory nie su v hre tak zdatný, lebo ak vieš ako upratať cesty v obyčajnom meste postavíš 400k mesto a s tým pôjdeš do súťaže.
Tým že budeš musieť mať funkčú arcologiu, tak tá ťa bude brzdiť kôli vode. Univerzitu som tam dal kôli tomu aby si mal trošku zvýšený rozpočet mesta a na druhej strane ak ju budeš mať môžeš si vyvinúť pokročilé atómové reaktory, ktoré sú lacnejšie ako tie obyčajné a tým pádom aj trochu ušetríš miesto. Miesto 4-roch 200MW blokov ti bude stačiť jeden 800W.

V podmienkach nie je napísané že nesmieš mať aj odborné školy. Len to že máš mať univerzitu a že technická úroveň vzdelania má byť 2. (Neodvážil som sa napísať do podmienok že nesmú byť iné školy ako univerzita, lebo som si nebol istý či je možné ňou dosiahnuť 2 tech. stupeň, ale mám dojem že ano)

Čo sa týka kladného rozpočtu tiež nie je povedané či aj hodinový rozpočet má byť kladný, alebo len mesačný. Čakal som že debata pred súťažou bude o tomto a že to niekto napadne aby sa to upresnilo.
Takže viac menej podľa tohto je tvoja vec či budeš stavať výrobne televízorov, aby tvoje mesto zarábalo, alebo si spravíš kasína a budeš hrať na hodinovky.

Takže keď to takto zoberieš ako to tu je napísané, je to jednoduchá súťaž.
Ak bude nejaká ďaľšia tak vymyslím čosi také, aby ti táto súťaž pripadala ako prechádzka ružovým sadom. :D



jestli jsem to dobře pochopil arcologii tam mít nemusim jestli ne jdu do soutěže s mím největším městem pokud ano kašlu na soutěž protože arcologii stavět nechci
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Siegraine » 13 úno 2014, 14:41

Craftmanek píše:jestli jsem to dobře pochopil arcologii tam mít nemusim jestli ne jdu do soutěže s mím největším městem pokud ano kašlu na soutěž protože arcologii stavět nechci



Koľko máš rokov prosím ťa? 4? Chceš to vyhrať alebo nie? Pravidla sú nastolené, tak sa s nimi popasuj tak, ako sú dané. Kvôli takej blbosti sa nezúčastniť. Tak budeš mať na jednej mape arcologiu tvl. A čo ako? Zomrieš? Upadne ti z nosa? Február bude mať už len 15 dní alebo čo? TVL! Niekto vám tu dá jedno DLC za hranie hry a vy proste vymýšľate, že to snáď nie je ani pravda. Ta arcologia je tam z určitého dôvodu -> náročnosť. Aj tak si myslím, že ak chceš vyhrať, tak to tam postavíš. Pravidlá sú také, aké sú. Nechápem, čo vás tu toľko furt niečo vymýšľa.
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Craftmanek » 13 úno 2014, 14:46

Siegraine píše:
Craftmanek píše:jestli jsem to dobře pochopil arcologii tam mít nemusim jestli ne jdu do soutěže s mím největším městem pokud ano kašlu na soutěž protože arcologii stavět nechci



Koľko máš rokov prosím ťa? 4? Chceš to vyhrať alebo nie? Pravidla sú nastolené, tak sa s nimi popasuj tak, ako sú dané. Kvôli takej blbosti sa nezúčastniť. Tak budeš mať na jednej mape arcologiu tvl. A čo ako? Zomrieš? Upadne ti z nosa? Február bude mať už len 15 dní alebo čo? TVL! Niekto vám tu dá jedno DLC za hranie hry a vy proste vymýšľate, že to snáď nie je ani pravda. Ta arcologia je tam z určitého dôvodu -> náročnosť. Aj tak si myslím, že ak chceš vyhrať, tak to tam postavíš. Pravidlá sú také, aké sú. Nechápem, čo vás tu toľko furt niečo vymýšľa.


Já jí tam tedy postavim aspon budu mít kam dát ty nezamestnance
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Siegraine » 13 úno 2014, 14:47

Craftmanek píše:Já jí tam tedy postavim aspon budu mít kam dát ty nezamestnance


Hodnej klučina...hodnej :D
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Strictoaster » 13 úno 2014, 15:24

No konečne si pochopil prečo tam tá Arcologia je.
Uživatelský avatar
Strictoaster
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 29 led 2014, 08:44
Simoleony: 36
Jméno na Originu: jozef_lukac

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Craftmanek » 13 úno 2014, 15:44

Hasiči
Obrázek
Zdrovotníci
Obrázek
Policie
Obrázek
Vzdělání (Starší obrázek ale ted je to se vzdelanim stejny)
[Obrázek
Arcologie která moc nefunguje
Obrázek

Součty:
Body za obyvatele 614765

Dělníci-Nezaměstnaný-Volný místa
S - 0*5=0 - 0*0=0
SS - 0*10=0 - 3456*4=13824
SSS - 0*15=0 - 2232*6=13392

Nakupující - Nespokojeni
S - 4767*5=23835
SS - 628*10=6280
SSS - 0*15=0

Bezdomovci 51*500=25500

Bezpečnost Celkem 3.5000=15000

Poslední součty:13824+13392+23835+6280+25500+1500=97831
614765-97831=516934

Tak my ztoho všeho vyšlo zázračné číslo 516934

toto je muj posledni edit a doufam ze mi vsichni fandite a verite ze mam opravdove ''BigCity''
Naposledy upravil Craftmanek dne 22 úno 2014, 19:56, celkově upraveno 8
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Craftmanek » 13 úno 2014, 15:50

Siegraine píše:
Craftmanek píše:Já jí tam tedy postavim aspon budu mít kam dát ty nezamestnance


Hodnej klučina...hodnej :D


Sice nerad ale za lunapark to stojí
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Soutěž o DLC Lunapark

Příspěvekod Strictoaster » 13 úno 2014, 19:53

Hlavná vec že najviac frfle, ale mesto ma s 550k obyvatelmi. A ja sa tu babruškám s 250 tisic ludmi.
Keď dostaviaš arcologiu a necháš ju chvílu bežať, tak ti zmyznu volne pracovne miesta a latka bude strasne vysoko.
Apropo neviete koľko trvá kým zmyzne radiácia, nejak sa mi nepodarilo odhadnúť čas kedy treba zastaviť atómovú elektráreň, nejak sa mojim simikom nechce vzdelávať. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Strictoaster
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 29 led 2014, 08:44
Simoleony: 36
Jméno na Originu: jozef_lukac

PředchozíDalší

Zpět na Soutěže

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků