Sims 4

Sims 4

Příspěvekod Bobb11 » 23 črc 2014, 22:56

Chtěl jsem se zeptat v takovém menším průzkumu. Co od hry očekáváte? Co by se mělo doplnit a co by mělo být v této hře nového? Preferujete grafiku před hratelností? Díky za informace ! :)
Hry online - server, kde si zahrajete i PC hry
Bobb11
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2014, 22:52
Simoleony: 5
Jméno na Originu: Bobb1



Re: Sims 4

Příspěvekod Peter97 » 24 črc 2014, 20:59

tak sims seriu poznam este z detstva, ked som hral prvy diel tejto serie nepretrzite aj niekolko tyzdnov, ocakavam vela napriek tomu co vsetko citam ohladne noviniek od EA tak bohuzial niekde ubrali (moznosti hry) a zas niekde pridali (interakcie, emocie....), jedine co ma dost nasralo bolo to, ze v zakladnej hre bazeny nebudu (to ze tam nebudu batolata, vpohode vsak aj tak to su len starosti :D ) ale proste bazeny odjakziva patria k sucasti zakladnej hry, aby ste mali kde topit simikov :D
PS: ak mal niekto zalubu v upalovani simikov, tak v novom diely sims serie sa ohen moze presunut do druhej izby, ci uz cez dvere alebo cez steny :D :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Sims 4

Příspěvekod melanie » 25 črc 2014, 18:10

No já jsem se na moc nějakých videí ze hry nedívala, ale doufám že tam nebude to věčný otravovaní s nabídkama na koupení něco za ty blbý simpointy. :evil:
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka

Re: Sims 4

Příspěvekod Peter97 » 25 črc 2014, 19:48

melanie píše:No já jsem se na moc nějakých videí ze hry nedívala, ale doufám že tam nebude to věčný otravovaní s nabídkama na koupení něco za ty blbý simpointy. :evil:

asi ta potesim, simpointy uz nebudu :D ak bude nejaky store (co urcite bude, ale teraz sa to bude volat galeria :D ) tak to mozno pojde hned za real money, uvidime :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Sims 4

Příspěvekod melanie » 26 črc 2014, 15:04

Peter97 píše:
melanie píše:No já jsem se na moc nějakých videí ze hry nedívala, ale doufám že tam nebude to věčný otravovaní s nabídkama na koupení něco za ty blbý simpointy. :evil:

asi ta potesim, simpointy uz nebudu :D ak bude nejaky store (co urcite bude, ale teraz sa to bude volat galeria :D ) tak to mozno pojde hned za real money, uvidime :D


Já si stejně myslím, že když si člověk pořídí hru za takový peníze, nemají tam reklamy na věc za zkutečný peníze co dělat...
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka

Re: Sims 4

Příspěvekod melanie » 20 srp 2014, 11:57

V pondělí jsem si stáhla demo verzi tvoření simíků....a od hry mně to uplně odradilo. Špatně se to ovládá, modrý pozadí je takový studený a neútulný (dá-li se do tak říct).
Možná to bylo tím, že je to jen demo, ale je tam mizerně málo oblečení a simíci sice už nejsou tak baculatí, ale mají přiblblý pohledy. No nevím...moc se mi to nelíbí. :|
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka

Re: Sims 4

Příspěvekod RainbowShaggy » 26 srp 2014, 21:07

Určitě bude více oblečení v plné hře, takže se nemusíš obávat, že tam bude toho tak málo. A vnitřek hry může být třeba skvělý, jen s vytvářením Simíků to může být takové jak popisuješ. Já osobně se na Sims 4 těším. No nechme se překvapit, za týden a něco to tady přijde, tak uvidíme jak bude celá hra vypadat.
Obrázek
CPU: Intel® Core™ i5-2380P CPU @ 3.10GHz RAM: 12,0 GB GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 Rozlišení: 1280x1024 x2 HDD: 2 TB OS:Windows 8.1 Pro Down/Up: 120/12 Mbps
Uživatelský avatar
RainbowShaggy
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17 čer 2013, 20:38
Bydliště: Equestria, Ponyville
Simoleony: 83
Jméno na Originu: RainbowShaggy

Re: Sims 4

Příspěvekod melanie » 27 srp 2014, 16:08

Já s koupí rozhodně počkám :D nejsem až tak natěšená :D
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka

Re: Sims 4

Příspěvekod notforfloo » 01 zář 2014, 09:30

Tak rozhodně je to něco nového .. záleží, zda budou časté aktualizace a doufám, že nebude zase nespočet dodatků, které si bude muset člověk dokupovat, pokud bude chtít mít něco málo navíc. Většina lidí asi řeší cenu, která není zrovna přívětivá pro "nepracující studenty" (třeba) .. ale na Aukru vidím ještě 1 kus za super cenu od našeho sponzora GameKeys4All, tak kdo ještě nemá předobjednáno a je rozhodnutý, tak doporučuji za nej.cenu Aukroshop GameKeys4All.
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo


Zpět na O hře

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron